Silvanols – konkursa “Gada preču zīme pasaulei” laureāts

17.05.2023.

Pagājušajā nedēļā Asociācijas izpilddirektore Zanda Jurjāne apmeklēja ilggadēja Asociācijas biedra Silvanols ražotni, lai ar uzņēmuma valdes priekšēdētāju Lieni Puriņu pārrunātu esošos un nākotnes projektus, uzņēmuma attīstības plānus, kā arī apsveiktu ar iegūto uzvaru  ikgadējā konkursā “Gada preču zīme pasaulei”.

Asociācija lepojas ar zaļā farmācijas uzņēmuma Silvanols un jaunās Well-being produktu līnijas preču zīmes panākumiem!

Konkursu jau desmito gadu rīko Patentu valde sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru un Latvijas Dizaineru savienību, un Silvanols tajā debitēja pirmo reizi.

Uzņēmums 2022. gadu noslēdzis ar pārliecinošām iestrādnēm nākotnei gan attīstot produktu portfeli e-komercijas platformās Baltijā,  gan paplašinot produktu pārdošanas ģeogrāfiju kopumā. Pērn uzņēmums kāpinājis apgrozījumu par 57.5%.

2023. gadā uzņēmums plāno palielināt apgrozījumu gan vietējā, gan eksporta tirgū un attīstīt jaunus alternatīvus pārdošanas kanālus. Tāpat uzņēmums  plāno turpināt investēt pētniecībā un attīstībā, lai izstrādātu un ieviestu tirgū jaunus, inovatīvus, konkurētspējīgus produktus un turpinātu uzlabot esošās produkcijas klāstu. 

Silvanols ir Asociācijas biedrs vairāk kā 10 gadus un uzņēmuma vadītāja novērtē ilggadīgo sadarbību ar Asociāciju: “Silvanols ieguvums sadarbībā ar LAĶĪFA ir nozares uzņēmumu sinerģija, savstarpēja informācijas apmaiņa, dalīšanās pieredzē, kā arī pieejamākas apmācību programmas.”