IFC seminārs nozares uzņēmumiem

15.01.2023.

21.februārī Asociācija sadarbībā ar Finanšu ministriju organizē virtuālu darba semināru par Starptautiskās Finanšu korporācijas International Finance Corporation (IFC) sniegtajām investīciju iespējām farmācijas un ķīmijas uzņēmumu darbības paplašināšanai un attīstīšanai attīstības tirgos. 

IFC ir Pasaules Bankas grupas organizācija, kuras darbības mērķis ir paplašināt privātā sektora investīcijas attīstības valstu tirgos, piedāvājot dažādus finanšu instrumentus, tai skaitā investīcijas uzņēmumu kapitāla un parāda instrumentos, uzņēmumu tirdzniecības un piegādes ķēžu finansēšanu, aizdevumu garantijas, riska dalīšanas instrumentus u.c. finanšu produktus. 

Norises laiks:  š.g. 21. februārī, plkst. 15:00.

Norises vieta: attālināti online vidē. 

Pasākuma valoda: angļu

2022. finanšu gadā IFC mobilizēja privātā sektora un finanšu institūciju investīcijas 32.8 mljrd. USD apmērā, strādājot vairāk kā 100 attīstības valstīs. Plašāka informācija par IFC darbību un piedāvātajiem finanšu produktiem pieejama šeit (angļu valodā):

Kā strādāt ar IFC

IFC produkti un pakalpojumi

Kā pieteikties IFC finansējumam

IFC darba seminārs būs iespēja farmācijas un ķīmijas uzņēmumiem iegūt praktisku informāciju par sadarbības uzsākšanu ar IFC un tās piedāvātajiem finanšu instrumentiem, paplašinot uzņēmumu darbību trešo valstu tirgos. Aicinām LAKIFA biedrus pieteikties IFC darba semināram, aizpildot reģistrācijas formu līdz 20.janvārim.