Dalība Vitafoods Asia 2018

22.10.2018.

Projekta Est-Lat 11 “Augstas pievienotās vērtības produktu eksporta mārketings un agrīnā posma veicināšanas aktivitātes” (HIADEX) ietvaros Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija, SIA Silv Expo, AS Biolat, SIA AD Smart, SIA Solepharm darbinieki apmeklēja izstādi Singapūrā.

Veiktās darbības Vitafood Asia 2018
Mērķis: Veicināt Latvijas produktu virzīšanu Āzijas tirgū. Meklēt potenciālos sadarbības partnerus. Prezentēt uzņēmumu produktu portfeli, Izzināt produktu pieprasījumu un biznesa attīstības iespējas Āzijas tirgū.

Tika noskaidrotas vietējā tirgus iezīmes (pieprasījuma tendences, produktu patēriņa tendences, produktu importa un reģistrācijas nosacījumi, produktu sastāva īpatnības u.c.), kas palīdzēs turpmākās sarunās par eksporta uzsākšanu uz Singapūru. Iegūtā informācija tiks izmantota jaunu produktu izstrādē, kas būs paredzēta Āzijas tirgus specifikai, kā arī iegūtā informācija palīdzēs labāk sagatavoties eksporta uzsākšanai un sarunām ar potenciāliem sadarbības partneriem.
B2B tikšanās ar uzņēmumiem no Singapūras un Vjetnamas.

Nodibināti eksporta tirgus apgūšanai nepieciešamie kontakti ar potenciālajiem sadarbības partneriem. tika panāktas mutiskas vienošanās par kontaktu dibināšanu, kas paredz produktu prezentāciju un paraugu nosūtīšanu.

Informācija sagatavota Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētā Projekta EST-LAT Interreg līdzfinansētā projekta “Marketing intelligence and early stage promotion activities for the HIgh ADded value products EXport” (Est-Lat 11) ietvaros.

Šī vietne atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde nav atbildīga par to, kā šī informācija varētu tikt izmantota.