Plašāk pieejama DZINTARS kosmētika

01.10.2021.

No 20. septembra, H.A.Brieger ražotā kosmētika DZINTARS ir nopērkama arī veikalos DROGAS visā Latvijā. DROGAS sākotnēji varēs iegādāties 7 iecienītākos un populārākos DZINTARS kosmētikas produktus – lūpu balzamus, roku krēmus un universālo krēmu Nīca. Produkcijas klāsts pakāpeniski tiks palielināts.

Kosmētikas ražotājs H.A.Brieger DZINTARS kosmētiku vēlas padarīt pēc iespējas plašāk pieejamu pircējiem visā Latvijā, tāpēc par galvenajām tirdzniecības  vietām ir izvēlēti  vadošie mazumtirdzniecības ķēdes uzņēmumi un interneta veikali. DZINTARS ir arī savs interneta veikals, bet sava zīmola veikalus uzņēmums pagaidām neplāno atjaunot.

“Mūsu kosmētikas galvenā vērtība ir kvalitāte, kas iet rokrokā ar pieejamību. Maksimāli dabiskas izcelsmes izejvielas, kas prasmīgi apvienotas ar zinātnes sasniegumiem nodrošina kvalitāti. Savukārt, cena un iespēja produktus iegādāties tur, kur cilvēks ikdienā iepērkas, nodrošina pieejamību. Man ir liels prieks, ka AS DROGAS ir noticējusi mūsu kosmētikai un DZINTARS būs pieejams šīs ķēdes veikalos,” komentē Anastasija Udalova, H.A.Brieger vadītāja.

“Rudens sezonu sagaidām ar ļoti patīkamiem un sezonai atbilstošiem DZINTARS jaunumiem DROGAS sortimentā: trīs veidu lūpu balzamiem un roku krēmiem, kā arī universālo krēmu “Nīca”, kas ir iepriekšējā krēma “Niveja” atjaunotā versija. Ir patiess prieks, ka DZINTARS šogad atdzimis jaunā veidolā un būs pieejams arī veikalos DROGAS,” atzīst AS DROGAS mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka-Ščeglova.

Kosmētikas ražotājs H.A.Brieger atjaunoto DZINTARS kosmētikas līniju ķermenim sāka tirgot 2021. gada martā vadošajās Latvijas mazumtirdzniecības veikalu ķēdēs un interneta veikalos. Kopš 2021. gada maija beigām DZINTARS kosmētikas produkti ir pieejami arī Igaunijas un Lietuvas interneta veikalos un atsevišķās tirdzniecības ķēdēs. Bet kopš jūlija produkcija tiek eksportēta uz Gruziju. Kopš ražošanas atsākšanas 2021. gada sākumā uzņēmums ir atjaunojies un izstrādājis kopumā  32  produktus septiņās dažādās līnijās – lūpu balzami, roku krēmi, matu kopšanas līdzekļi, mutes dobuma kopšanas līdzekļi, saules aizsardzības kosmētika, dušas želejas un ķermeņa krēmi.

Līdz šim DZINTARS tirdzniecības apjoms ir sasniedzis gandrīz miljonu EUR, bet DZINTARS interneta veikalu apmeklējuši 180’000 unikālo apmeklētāju. DZINTARS interneta veikals “Gemius Latvia” 2021. gada aprīlī un maijā īstenotajā pētījumā ir ierindojies TOP 5 kā viens no populārākajiem ražotāju interneta veikaliem. Savukārt zīmola DZINTARS atdzimšanas stāsts un grafiskie risinājumi šogad atzīti par vieniem no labākajiem ikgadējā reklāmas industrijas festivālā ADWARDS.

Informācija sagatavota Asociācijas īstenotā ERAF līdzfinansētā projekta “Latvijas Dzīvības zinātņu nozares attīstības klasteris LifeScience.lv” (Nr. 3.2.1.1/16/A/007) ietvaros.