Olainfarm grupas uzņēmums “SILVANOLS” sper nozīmīgu soli uzņēmuma digitalizācijā.

14.12.2020.

Asociācijas biedrs – Zaļās farmācijas uzņēmums Silvanols savā 26. dzimšanas dienas nedēļā publisko savu interneta veikalu www.silvanols.lv

2020. gads ir parādījis, ka nekas nav akmenī cirsts un ir jābūt spējīgiem pielāgoties pārmaiņām pasaulē un realizēt jaunas iespējas. Uzņēmums ir izveidojis savu interneta e-veikala platformu, lai būtu ērti un ātri pieejami klientiem visā Latvijā.

Silvanols e-veikals  radīts ar mērķi uzrunāt cilvēkus, kuriem rūp sava veselība primāri caur profilaksi un ilgtermiņā. “Mēs varam parādīt savu līderību, jo esam inovatīvs uzņēmums, kas piedāvā visaptverošu un plašu dabīgu produktu sortimentu, kuri tagad vienkopus ir pieejami vienā platformā.”

Tikai Silvanols e-veikalā ir iespēja iegādāties unikālus, rūpīgi sagatavotus produktu komplektus, kas sagrupēti pa kategorijām, piemēram, bērnu veselībai un imunitātei, lai gala patērētājam būtu ērti un ātri pieejams risinājums  savai veselības situācijai.

Nākamajā 2021. gadā  e-veikalu plānots atvērt arī Igaunijā un Lietuvā.

Informācija sagatavota Asociācijas īstenotā ERAF līdzfinansētā projekta “Latvijas Dzīvības zinātņu nozares attīstības klasteris LifeScience.lv”
(Nr. 3.2.1.1/16/A/007) ietvaros.