Latvijas uzņēmums radījis jaunu risinājumu svara samazināšanai

08.06.2021.

Latvijas farmācijas uzņēmums Lotos Pharma ir izstrādājis jaunu produktu Good Fiber, kas paredzēts kā pieaugušajiem, tā arī bērniem ar paaugstināta svara problēmām. Uzņēmums, sadarbojoties ar ārstiem un speciālistiem, produkta izstrādei veltījis 24 mēnešus.

Uzņēmuma vadītājs Kaspars Ivanovs pauž viedokli, ka: “Škiedrvielu deficīts ir globāla problēma. Pētījumi liecina, ka visā pasaulē un arī Latvijā vajadzīgo šķiedrvielu daudzumu ik dienu uzņem tikai 5% iedzīvotāju.  Pēc OECD datiem, Latvijā ir otrs lielākais rādītājs cilvēkiem ar lieko svaru Eiropā. Komandas izaicinājums  ir radīt jaunus un efektīvus produktus sabiedrības veselības uzlabošanai. Tā radās Good Fiber.”

Lotos Pharma misija ir iedvesmot sabiedrību veselīgam dzīvesveidam un labklājībai, radot dabas produktus ikviena cilvēka veselībai un labsajūtai. Šajā gadā (ņemot vērā epidemioloģisko situāciju) uzņēmums plāno, sadarbojoties ar nozares ekspertiem, rīkot apmācības un radošās darbnīcas, ar mērķi izglītot sabiedrību par šķiedrvielu nozīmi veselīgas dzīves uzturēšanai.

SIA Lotos Pharma ir Latvijas farmācijas uzņēmums, kurš nodarbojas ar inovatīvu farmācijas produktu izstrādi, ražošanu un pārdošanu. Uzņēmums dibināts 2013. gadā. Attīstot ražošanu, 2018. gadā tika atklāta jaunā uzņēmuma ražotne Mārupē. 2020. gadā uzņēmums ieguva 3 pasaulē atzītus kvalitātes standartus (ISO 13485; ISO 22000; Codex GMP), kas apliecina nemainīgu produktu kvalitāti un nodrošina plašas eksporta iespējas. Katru gadu Lotos Pharma veic nozīmīgas investīcijas, lai pilnveidotu uzņēmuma darbību, ieviestu jaunas tehnoloģijas un rūpējas, lai produkti atbilstu augstākajiem standartiem.

            Lotos Pharma produkciju iespējams iegādāties uzņēmuma mājaslapā, kā arī labākajās Latvijas aptiekās. Plašāku informāciju par uzņēmumu un tā ražotajiem produktiem var uzzināt: www.lotos-pharma.com.

Informācija sagatavota Asociācijas īstenotā ERAF līdzfinansētā projekta “Latvijas Dzīvības zinātņu nozares attīstības klasteris LifeScience.lv”
(Nr. 3.2.1.1/16/A/007) ietvaros.