Latvijas Dzīvības zinātņu nozares attīstības klastera produkcijas virzīšanas eksporta tirgos – Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā

31.07.2018.

Projekta “Latvijas Dzīvības zinātņu nozares attīstības klasteris LifeScience.lv” (Nr. 3.2.1.1/16/A/007) ietvaros klastera dalībnieks SIA Kinetics Nail Systems piedalījās eksporta veicināšanas aktivitātēs  Cosmoprof Las Vegas 2018 izstādes ietvaros, ASV.

SIA Kinetics Nail Systems sadarbībā ar SIA Gateway & Partners veica Brazīlijas tirgus izpēti, tika sagatavota potenciālo partneru atlase (37 uzņēmumi), iekļaujot gan kosmētikas produkcijas importētājus un izplatītājus, gan matu kosmētikas ražotājus, gan skaistumkopšanas salonu ķēdes.  Atlasītie kontakti pieejami visiem klastera dalībniekiem pēc pieprasījuma.

Uzņēmums tikās ar ieinteresētiem partneriem gan izstādes laikā, gan tiešsaitē. Izstādes ietvaros tika veicināta klastera un klastera dalībnieku produktu atpazīstamība, uzrunāti potenciālie sadarbības partneri kosmētikas un saistīto nozaru tirgos. Tika nodibināti kontakti ar vairākiem potenciāliem sadarbības partneriem un panāktas mutiskas vienošanās par turpmāko sadarbību.

Pasākuma rezultātā ir gūta izpratne par Ziemeļamerikas un Dienvidamerikas tirgiem, iegūti potenciālo klientu kontakti Kanādā, Panamā, Meksika un Brazīlijā. Informācija pēc pieprasījuma pieejama citiem klastera dalībniekiem.

Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija īsteno Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētu projektu “Latvijas Dzīvības zinātņu nozares attīstības klasteris LifeScience.lv” (Nr. 3.2.1.1/16/A/007).