Īstenojot daļu no uzņēmuma stratēģijas, zaļās farmācijas uzņēmums SILVANOLS paplašina pārdošanas komandu Lietuvā un atver biroju Kauņā

08.12.2021.

Sperot nākamo soli – īstenota daļa no Silvanols stratēģijas – kļūt par vadošo uztura bagātinātāju ražotāju Baltijas valstīs.

Gads uzņēmumam ir devis jaunu pārliecību- ir jābūt spējīgiem pielāgoties pārmaiņām pasaulē un realizēt jaunas iespējas. Plānots, ka 2021. gada nogalē Silvanols apgrozījums Lietuvas tirgū sasniegs 150 000 EUR un 2022. gadā plānotais bruto apgrozījums – 750 000 EUR. Silvanols Valdes priekšsēdētāja Liene Puriņa uzsver: “Mēs nodrošināsim plašāku produktu sortimentu  gan aptieku tīklos, gan digitālajā vidē. Lojāliem Silvanols produktu lietotājiem, būs pieejami ne tikai saaukstēšanās kategorijas produkti, kuru ražošanā Silvanols ir eksperts, bet arī produkti vispārējai veselībai, imunitātes un nervu sistēmas  stiprināšanai, vitamīni un minerālvielas”.

Līdz šim Silvanols Lietuvas tirgū nodrošināja produktu pieejamību izmantojot A/S Olainfarm ārpakalpojumu pārstāvniecības  atbalstu. Lietuvā populārākie Silvanols produkti ir Faringospray un  Laringospray, kas tirgū pieejami jau vairāk kā 10 gadus.

Lietuvieši jau atzinīgi vērtē tādas Silvanols saaukstēšanās produktu līnijas, kā Atmosil (Latvijā GoRespiro), Rinoquick, Sinustrong, Rinogel un iepriekš minētie Faringospray un Laringospray.

Papildus iepriekš minētam Silvanols strauji attīstās E-komercijā, 2021. gadā sasniedzot izvirzīto  mērķi – nodrošināt interneta platformas un pilnu Silvanols produktu pieejamību Baltijas valstīs.  

No šā gada novembra mēneša ir atvērts interneta veikals Lietuvas tirgum www.silvanols.lt, kur jau tagad ir pieejams vēl plašāks Silvanols produktu klāsts kā aptieku tīklos.

Tikai Silvanols.lt  interneta veikalā, Lietuvas klientiem, ir iespēja iegādāties unikālus, rūpīgi sagatavotus Silvanols produktu komplektus, par izdevīgāku cenu, kas sagrupēti pa kategorijām, piemēram, bērnu veselībai un imunitātei, lai gala patērētājam būtu ērti un ātri pieejams risinājums savai veselībai.

Informācija sagatavota Asociācijas īstenotā ERAF līdzfinansētā projekta “Latvijas Dzīvības zinātņu nozares attīstības klasteris LifeScience.lv” (Nr. 3.2.1.1/16/A/007) ietvaros.