Eksporta aktivitātēs Brazīlijā

27.03.2019.

Projekta “Latvijas Dzīvības zinātņu nozares attīstības klasteris LifeScience.lv” (Nr. 3.2.1.1/16/A/007) ietvaros klastera dalībnieks SIA Biocon piedalījās eksporta veicināšanas aktivitātēs Brazīlijā, apmeklējot “Sahe South America Health Exhibition” un “Intermodal South America” izstādes un individuāli tiekoties ar potenciāliem sadarbības partneriem.

Pasākuma ietvaros tika veicināta klastera un klastera dalībnieka produktu atpazīstamība, uzrunāti potenciālie sadarbības partneri ar mērķi palielināt uzņēmuma eksportu un sniegt informāciju potenciālajiem sadarbības partneriem par klastera aktivitātēm.

Pateicoties izstādēm un individuālām tikšanās reizēm notika tikšanās par turpmāko sadarbību ar potenciāliem partneriem no Brazīlijas, Argentīnas, Venecuēlas. Paragvajas, kas turpmāk var veicināt eksporta pieaugumu. Tika saņemti laboratorijas materiālu piegādes piedāvājumi un noskaidrotas jaunākās tendences in vitro diagnostikas laboratorisko pētījumu tirgū.

Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija īsteno Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētu projektu “Latvijas Dzīvības zinātņu nozares attīstības klasteris LifeScience.lv” (Nr. 3.2.1.1/16/A/007).