Dalība “SEACare 2018 – Healthcare & Pharma Trade Fair in Kuala Lumpur, Malaysia”

28.05.2018.

Dalība “SEACare 2018 – Healthcare & Pharma Trade Fair in Kuala Lumpur, Malaysia”
Projekta Est-Lat 11 «Augstas pievienotās vērtības produktu eksporta mārketings un agrīnā posma veicināšanas aktivitātes» (HIADEX) ietvaros  Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija, SIA Silv EXPO, AS Biolat, SIA Pharmidea, SIA Lotos pharma, SIA Solepharm piedalījās Dienvidāzijas veselības aprūpes un farmācijas izstādē Malaizijā.
Pasākuma norises laikā tika stāstīts par LAKIFA biedru un klastera dalībnieku ražoto produkciju. Papildus tika izdalīti mārketinga materiāli, prezentēts video un veikta kontaktu maiņa ar interesentiem.
Tika apspriesti sadarbības nosacījumi, vietējā tirgus specifika (pieprasījuma tendences, produktu patēriņa tendences, produktu importa un reģistrācijas noteikumi, produktu sastāvu prasības u.c.) , tika precizēta un iegūta dziļāka izpratne par Malaizijas tirgu un iespējām eksportēt.
Izstādes laikā iegūtā informācija tiks izmantota projekta aktivitātēm, kā arī palīdzēs izstrādāt ieteikumu materiālus uzņēmējdarbībai, kā arī mārketinga analīzes un produktu izvēles stratēģijai.

Informācija sagatavota Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētā Projekta Est-Lat 11  “Augstas pievienotās vērtības produktu eksporta mārketings un agrīnā posma veicināšanas aktivitātes (HIADEX) ietvaros.

Šī vietne atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde nav atbildīga par to, kā šī informācija varētu tikt izmantota.